Корзина
89 отзывов
"4home"интернет-магазин светильников и декора
+380675197494
+380675197494
+380487700180
+380949954180

Торшеры

Торшери

Абажур на високій ніжці або торшери давно заслужили високу популярність. Торшери підлогові одно добре виглядає як в кабінеті, так і в спальні подружжя. Вони легко підсвічує кімнату і створюють цікаву гру світла. Торшери відрізняються різноманітністю форм і типів і крім своєї чисто утилітарної функції в якості освітлювального приладу вони також використовуються в якості прикраси інтер'єру. Правильно обрана модель торшера здатна підкреслити достоїнства інтер'єру, візуально розширити вузьку кімнату, зробити вище стеля або надати додатковий обсяг маленького приміщення.
Вибираємо торшер правильно
Різноманітність торшерів дозволяє вибрати модель з текстильним, пластиковим, скляним або металевим абажуром, в деяких торшерах можна задавати довжину штатива.
Чудові торшери з абажуром найбільш звичні споживачу, це звичайні однолампові прилади освітлення на високій ніжці, їх верхня частина увінчана абажуром, який добре розсіює світло, робить його більш якісним, м'яким і теплим. Абажур можуть бути з текстилю, картону, бавовни, рисового паперу. Зазвичай абажур представляє собою усічений конус, але зустрічаються і не класичні моделі, коли абажур торшера представляє собою паралелепіпед, куб або куля.
Декоративні торшери - підлогова лампа яка служить як прикраса інтер'єру кімнати, на них першим падає погляд. Ніжки таких освітлювальних приладів можуть бути кованими, у вигляді левової лапи або рослини.
Красиві торшери для читання використовуються за своїм утилітарного призначення, їх можна використовувати в той час, коли ви хочете прочитати свій улюблений модний журнал або зайнятися рукоділлям. Зазвичай вони оснащені двома лампами, одна з яких обрамлена торшером, а друга знаходиться на стійці. Плафон, який представляє з себе перевернуту чашу дає можливість направляти світло торшера в ту сторону, яка вам необхідна.
При виборі торшера врахуйте в якій кімнаті він буде встановлений, так для спальної необхідний прилад з м'яким світлом, в той час як для робочого кабінету потрібен буде торшер з направленим світлом. Враховуйте розміри торшера і співвідносити їх з розмірами приміщення. Для високих стель вибирайте освітлювальний прилад на довгому штативі, в той час як для стандартного приміщення потрібен буде світильник поменше. Якщо ви купили нову квартиру або робите ремонт і хочете замінити всі світильники, то купуйте торшер в єдиній стилістиці з іншими освітлювальними приладами. Найкраще торшер комплектувати не надто яскравими лампами 40-60 Ватт, добре, якщо ви купите енергозберігаючі лампочки.
 Деякі торшери оснащені диммером, завдяки якому можна регулювати потужність освітлення, інші мають пульт управління і зручні полички, на які можна покласти журнал або книгу.
Торшер в інтер'єрі - деталь дуже важлива, вона дозволить підкреслити достоїнства кімнати і створить доброзичливу атмосферу.

Як купити торшер

Сучасний інтернет-магазин освітлення «4home» пропонує всілякі освітлювальні прилади. Купити торшери у нас просто і дуже вигідно. Ми співпрацюємо з кращими фірмами-виробниками, тому гарантуємо тільки найвищу якість освітлювального обладнання.
 Щоб купити торшер, виберіть вподобану модель в каталозі і оформите заявку онлайн. Оплатити можна будь-яким зручним вам способом. Ми приймаємо готівку, банківські перекази, накладені платежі.
Після оплати товар в найкоротші терміни буде доставлений вам до дверей будинку. Будь-які питання, що виникають ви можете з'ясувати у нашого менеджера по телефону.