Корзина
80 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

"4home"интернет-магазин светильников и декора

+380675197494
+380675197494
+380487700180
+380949954180

Уличное освещение

1 2 ... 12

Вуличні світильники 

Увечері життя міста затихає і на небі з'являються перші зірки, а серед дерев м'яко кидають відблиски світла світильники вуличного освітлення. Вони дають можливість у вечірній час не збитися з шляху, не потрапити в яму або не наступити на корінь рослини. Проблема вечірнього вуличного освітлення вирішувалася ще в середні століття, коли ліхтарники носили спеціальні ліхтарі, які дозволяли втомленим подорожнім висвітлювати дорогу.
Перша система міського освітлення з'явилася в 17 столітті в Голландії, тоді нею займалися пожежні. Тоді в Амстердамі постійно працювало 3 тисячі ліхтарів. У 1840 році в серці Англії - Лондоні з'явилися газові лампи вуличного освітлення, а ось в Москві висвітлювати тротуари стали з 1730 року. Сьогодні вулиці освітлюють не тільки звичні ліхтарі, а й рекламні конструкції, яскраві вивіски супермаркетів.

Як вибрати вуличні ліхтарі?

Сучасні світильники зовнішнього освітлення потрібні не тільки в рамках міської програми освітлення вулиць і проспектів. Дуже необхідні вони в приватних будинках і котеджах для освітлення присадибної ділянки, адже до світлого місця не підійдуть злодії, та й ходити в темний час доби так набагато простіше і приємніше.
Слід сказати про те, що зовнішнє вуличне освітлення технічно дуже сильно відрізняється від освітлення внутрішнього. Наприклад, такий показник як кольоровість ламп - дуже важливий показник для внутрішніх освітлювальних приладів, для вуличних світильників абсолютно не важливий.
Особливо важлива для вуличного ліхтаря потужність, в більшості випадків вуличні прилади працюють на світлодіодах, які дають хороший направлене світло і при цьому дуже економічні.
Зовнішній світильник повинен мати міцний корпус, якому не страшні несприятливі погодні умови, до того ж, якщо такий світильник вмонтований в садові доріжки, то на нього можуть наступати люди.

Вибирати вуличні світильники потрібно з огляду на такі параметри як: погодні умови, необхідної потужності освітлення, наявності рухомих об'єктів, таких як люди або машини в зоні освітлення.

Оскільки на світильники впливає погодний фактор, тому слід вибирати прилади для зовнішнього освітлення з високим індексом захисту (показником IP), що гарантує, що в прилад не потрапить пил, дощ і сніг.

Вуличні лампи поділяються на лампи спеціалізовані та лампи загального користування. Якщо перші використовують в основному для оформлення заходів на відкритому просторі, то другі - прожектори загального користування, застосовуються повсюдно для підсвічування вулиць.

 Вибираючи вуличний світильник пам'ятайте, що він повинен бути не тільки красивим, але також міцним і добре захищеним.

 

 

Як купити вуличні світильники?

Інтернет-магазин освітлення «4home» реалізує найкрасивіші і модні світильники для вулиці. Купити їх у нас дуже легко і вигідно. Щоб замовити товар досить лише зайти на сайт, вибрати потрібний світильник в каталозі, визначитися з формою, розміром і кількістю світильників, після чого заповнити форму заявки онлайн.
Оплатити можна готівкою, післяплатою або банківським переказом. Поле оплати світильники будуть доставлені вам в самий найближчий час.
У вас виникли питання? Тоді не зволікайте - телефонуйте менеджеру компанії і він розвіє всі ваші сумніви щодо придбання вуличних світильників.